Informačný systém

Atypické

Dokážeme Vám vyrobiť informačný systém aj podľa Vašich špecifických požiadaviek. Príklady nájdete nižšie v galérii.


Insertz

Jednoduchý orientačný systém, ktorý sa využíva najmä ku dverám.Materiál a úprava: strieborný eloxovaný hliník.


Slim Slatz

Orientačný systém je určený do interiéru. Využíva sa hlavne pri dverách. Vyznačuje sa svojou jednoduchosťou s jemným, elegantným vzhľadom a je kompletne vymieňateľný.


Slatz

Je to interiérový orientačný systém používaný najmä ako chodbový, je masívnejší ako Slim Slatz, preto sa odporúča ak je šírka väčšia ako 60 cm ..
Jeho jedinečná konštrukcia umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu komponentov aj pri obmedzenom prístupe. Jeho využitie nájdete po celom svete a to v obchodoch, nákupných centrách, staniciach, nemocniciach, administratívnych a vládnych budovách, univerzitách či knižniciach. Vyhovuje akýmkoľvek budovám či priestorom, v ktorých sa ľudia potrebujú zorientovať a nájsť správnu cestu. Môžu sa z neho vytvoriť nástenné orientačné systémy, vyčnievajúce nápisy, viacstĺpové orientačné systémy.


Piktogram

Piktogram je jednoduchý orientačný systém, ktorý sa využíva v interiéroch. Môžete ho nájsť v reštauráciách, baroch, administratívnych budovách, nemocniciach...


Infopanel

Infopanel znamená pre orientáciu v exteriéri to isté, ako Slatz pre orientáciu v interiéri. Využíva sa vo voľne stojacom alebo nástennom prevedení a to s osvetlením alebo bez. Infopanel je zárukou vynikajúcej čitateľnosti vo dne i v noci.

Pomocou obruby a výstuhy je možné vytvoriť panely akýchkoľvek rozmerov. Nástenné orientačné systémy Infopanel sa vytvárajú použitím stenových sprofilov, voľne stojace pomocou montáže komponentov na podstavce Signpole a Signpost priemeru 80 mm. Orientačný systém je možné nasvetliť pomocou osvetľovacieho profilu so žiarivkou.